Українська | English

Головна » Камера схову » Навчальні заклади

Навчальні заклади

Підготовка нового покоління високопрофесійних фахівців, котрі зможуть ефективно працювати та розвивати економіку країни завжди була одним з напрямів, які активно підтримує Національний банк України.

 

Сьогодні профільними вищими навчальними закладами Національного банку України є:

Університет банківської справи, що об’єднує Харківський, Львівський, Черкаський і Севастопольський інститути банківської справи та Інститут магістерської та післядипломної освіти в Києві.

Державний вищий навчальний заклад "Українська академія банківської справи" у місті Суми. Більшість перелічених закладів мають багатолітню історію і працювали як навчальні заклади Держбанку Радянського Союзу.

 

За часи незалежності вищі навчальні заклади Національного банку України змогли довести свою необхідність, гнучко реагуючи на запити ринку та вимоги часу. Сьогодні – це найкращі освітні установи України для підготовки майбутніх банкірів, бухгалтерів, фінансистів та входять у перелік двохсот кращих ВНЗ країни. Окрім того, вони надають весь спектр навчальних послуг, формують власні наукові школи, мають інноваційні напрацювання, широкі міжнародні зв’язки, є членами авторитетних світових освітніх організацій, мають численні нагороди, власні наукові та корпоративні видання.

 

Університет банківської справи НБУ (м. Київ) увійшов у трійку лідерів за результатами рейтингу Міністерства освіти та науки серед вищих навчальних закладів за напрямом "Економіка, фінанси, управління, підприємництво", а також – у "десятку" кращих ВНЗ України за результатами рейтингу вищих навчальних закладів "Компас – 2013".

 

Навчальні заклади Національного банку України вирізняються високою якістю підготовки фахівців, практичною орієнтованістю навчання, тісною співпрацею з роботодавцями та належною матеріально-технічною базою.

 

  На початок сторінки  
 
© Нацiональний банк України
Адреса: 01601, Київ, вул. Інститутська, 9
Довідка телефонів НБУ (38 044) 253-01-80, факс (38 044) 230-20-33, 253-77-50