Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2014 рік

Національний банк України лібералізував вимоги щодо проведення деяких валютних операцій

03.10.2014

прес-реліз

 

Національний банк України лібералізував вимоги щодо проведення деяких валютних операцій, що були запроваджені постановою Правління Національного банку України від 29 серпня 2014 року № 540 "Про введення додаткових механізмів для стабілізації грошово-кредитного та валютного ринків України" (далі – Постанова № 540).

 

Зокрема спрощено порядок здійснення зовнішньоекономічної діяльності виробниками сільськогосподарської продукції, операцій за участю іноземних експортно-кредитних агентств та операцій за акредитивами.

 

Крім того, передбачено можливість для здійснення резидентами операцій в іноземній валюті з оплати туристичних, транспортних та комунікаційних послуг, з оплати експлуатаційних витрат для транспортних засобів, що виконують рейси за межі України, переказування благодійними організаціями благодійної допомоги для оплати лікування фізичних осіб та інших імпортних операцій.

 

Зазначені вище рішення прийняті постановою Правління Національного банку України від 3 жовтня 2014 року № 626 "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 29 серпня 2014 року № 540" (далі – Постанова № 626).

 

Постановою № 626 також уточнено, що обмеження, запроваджені Постановою № 540 з продажу готівкової іноземної валюти та з видачі готівкових коштів в іноземній валюті з поточних і депозитних рахунків, поширюються на операції з банківськими металами.

 

Постанова № 626 набирає чинності з 4 жовтня 2014 року.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   03.10.2014