Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2015 рік

Динаміка міжнародних резервів у лютому 2015 року

05.03.2015

прес-реліз

 

За попередніми даними станом на 01 березня 2015 року обсяг міжнародних резервів України становив 5 млрд. 625 млн. дол. США в еквіваленті.

 

Їх динаміка в лютому поточного року значною мірою була обумовлена здійсненням платежів Уряду та Національного банку України з погашення та обслуговування державного та гарантованого державою боргу в іноземній валюті (539,1 млн. дол. США в еквіваленті), у тому числі Міжнародному валютному фонду. Крім того, на рівень міжнародних резервів вплинули інтервенції Національного банку з продажу іноземної валюти на суму 651,3 млн. дол. США, з яких 560,4 млн. дол. США було продано за адресними інтервенціями державним монополіям НАК “Нафтогаз України” та ДП НАЕК “Енергоатом”. Обсяг інтервенцій з купівлі валюти становив 144,7 млн. дол. США.

 

Надходження коштів на користь Уряду від розміщення державних облігацій України у звітному місяці становили 298,3 млн. дол. США.

 

Ураховуючи те, що Україна очікує на позитивне рішення Ради директорів Міжнародного валютного фонду щодо надання нового пакета фінансової допомоги вже 11 березня цього року, обсяг міжнародних резервів України на сьогодні є достатнім для виконання зобов’язань та поточних операцій Уряду і Національного банку України в короткостроковій перспективі.

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   05.03.2015