Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2015 рік

ПАТ "БАНК "КИЇВСЬКА РУСЬ" віднесено до категорії неплатоспроможних

20.03.2015

прес-реліз

 

19 березня 2015 року ПАТ "БАНК "КИЇВСЬКА РУСЬ” віднесено Національним банком України (постанова Правління Національного банку України від 19 березня 2015 року № 190) до категорії неплатоспроможних.

 

Таке рішення прийняте у зв’язку з неспроможністю учасників/акціонерів ПАТ "БАНК "КИЇВСЬКА РУСЬ” забезпечити капіталізацію згідно з результатами діагностичного обстеження банку, проведеного у 2014 році, керуючись пунктом 3 частини 3 статті 1 Закону України "Про заходи, спрямовані на сприяння капіталізації та реструктуризації банків”.

 

Так ПАТ "БАНК "КИЇВСЬКА РУСЬ” не забезпечило у встановлені строки виконання Плану капіталізації щодо збільшення капіталу банку, основним призначенням якого є покриття негативних наслідків різноманітних ризиків, які банки беруть на себе в процесі своєї діяльності, а також забезпечення захисту вкладів, фінансової стійкості й стабільної діяльності банків.

 

Отже, власниками істотної участі ПАТ "БАНК "КИЇВСЬКА РУСЬ” всупереч вимогам статті 58 Закону України "Про банки і банківську діяльність” не вжито своєчасних заходів для запобігання настанню неплатоспроможності банку.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   20.03.2015