Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2015 рік

Рада Національного банку України погодила призначення на посаду заступника Голови Національного банку України Олега Чурія

16.06.2015

прес-реліз

 

Рада Національного банку України сьогодні погодила призначення на посаду заступника Голови Національного банку України Олега Чурія.

 

На директора Департаменту відкритих ринків Олега Чурія з 27 квітня цього року було покладено виконання обов’язків заступника Голови Національного банку України.

 

З 16 червня 2015 року Олег Чурій – заступник Голови Національного банку України.

 

До його функціональних обов’язків належатиме загальне керівництво та контроль за діяльністю підрозділів за напрямом ринкових операцій регулятора.

 

Департамент відкритих ринків Національного банку України з 16 червня 2015 року очолив Сергій Пономаренко, який до цього працював начальником Управління валютних операцій та аналізу фінансових ринків цього департаменту.

 

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева висловила упевненість у високій продуктивності та ефективності роботи новопризначених топ-менеджерів регулятора. “Професійна кваліфікація й досвід Олега Чурія та Сергія Пономаренка, їх прихильність до сучасних підходів в управлінні валютним і грошово-кредитним ринками дають підстави очікувати суттєвих результатів у подальшій стабілізації ситуації і старту лібералізаційних процесів в економіці країни”, – додала вона.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   16.06.2015