Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2015 рік

Національний банк передав відомчі вищі навчальні заклади до сфери управління Міністерства освіти і науки України

28.08.2015

прес-реліз

 

 

З метою оптимізації своєї діяльності Національний банк України передав Університет банківської справи Національного банку України (м. Київ) (включно з Львівським, Харківським та Черкаським інститутами банківської справи) та ДВНЗ "Українська академія банківської справи Національного банку України" до сфери управління Міністерства освіти і науки України. Акти передавання були підписані 28 серпня 2015 року представниками Міністерства освіти і науки України, Національного банку України, Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ) та Української академії банківської справи.

 

"Передавання вищих навчальних закладів Національного банку до сфери управління Міністерства освіти і науки України проведено згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України  від 24 червня 2015 року № 666, постановою Правління Національного банку України № 418 та відповідає як умовам коаліційної угоди, так і вимогам комплексної програми реформування фінансового сектору й плану трансформації Національного банку, згідно з якими, зокрема, кожна державна інституція повинна фокусуватися на своїх основних завданнях: Міністерство освіти і науки України – розвивати освіту та науку, а Національний банк – забезпечувати цінову та фінансову стабільність у державі", - зазначив заступник Голови Національного банку Владислав Рашкован.

 

На сьогодні у двох зазначених вищих навчальних закладах навчається 3 787 осіб, у тому числі 639 студентів – за рахунок державного замовлення. "Національний банк продовжить підтримувати студентів, які навчаються там за рахунок коштів Національного банку, і в майбутньому планує співпрацювати із цими та іншими вищими навчальними закладами  в питанні підготовки нових кадрів для банківської системи України та Національного банку", – підкреслив Владислав Рашкован.

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   28.08.2015