Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2015 рік

Національний банк запроваджує нові підходи до системної роботи з громадянами, юридичними особами та банками в територіальних управліннях

15.09.2015

прес-реліз

 

З 15 вересня 2015 року в територіальних управліннях Національного банку України почали роботу відділи з опрацювання документів "Єдине вікно" (далі – відділ "Єдине вікно").

 

"Єдине вікно" – це підрозділ з надання усіх адміністративних послуг Національного банку, у якому відсьогодні громадяни та юридичні особи матимуть змогу отримати кваліфіковану допомогу з оформлення документів, скарг, листів, запитів, довідок, у тому числі про проведення декларування валютних цінностей і майна, кадрового адміністрування тощо. Уже до кінця вересня всі адміністративні послуги Національного банку надаватимуть спеціалісти відділу "Єдине вікно".

 

"Ми продовжуємо втілювати в життя прогресивні реформи, що наближають Національний банк до людей, робить його зрозумілішим, – зауважив заступник Голови Національного банку України Владислав Рашкован. – Завершився етап, коли громадяни або компанії шукали окремих керівників, щоб подати або отримати документи з Національного банку. Тепер достатньо надати всю інформацію до єдиного підрозділу – вхід до територіальних управлінь вільний, попередній запис не потрібен. Упевнений, що за рахунок консолідованого опрацювання звернень, діджіталізації документообігу підвищиться ефективність та оперативність надання інформації як громадянам, так і юридичним особам, у тому числі банкам".

 

Владислав Рашкован також додав, що спеціалісти, які працюватимуть у відділі "Єдине вікно", пройшли необхідні тренінги для надання комплексних послуг заявникам. "Будемо так будувати роботу, щоб людині не потрібно було повторно приходити до регулятора, і за один візит вирішувалося питання, яке її турбує. У майбутньому ми сподіваємося, що Міністерство юстиції України та територіальні громади створять єдині центри надання адміністративних послуг, і Національний банк зможе долучитися до надання послуг громадянам через такі центри".

 

Рішення про створення Національним банком відділу "Єдине вікно" прийнято в рамках проведення реформи регіонів та впровадження електронного документообігу як складової Комплексної програми розвитку фінансового сектору до 2020 року.


Презентація Концепції впровадження та функціонування "Єдиного вікна" знаходиться за посиланням.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   15.09.2015