Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2015 рік

Національний банк прийняв рішення відкликати ліцензію та ліквідувати ПАТ "Укркомунбанк"

15.09.2015

прес-реліз

 

Національний банк України 14 вересня 2015 року прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Публічного акціонерного товариства "Український комунальний банк" (далі – ПАТ "Укркомунбанк").

 

У зв’язку з проведенням у м. Луганськ антитерористичної операції, наявністю загрози життю та здоров’ю працівників і клієнтів банку, а також неможливістю здійснення діяльності через технічні проблеми ПАТ "Укркомунбанк" з 1 серпня 2014 року призупинив діяльність.

 

Ураховуючи невжиття власниками банку заходів щодо відновлення діяльності банку та здійснення державної реєстрації на підконтрольній українській владі території, а також невиконання ПАТ "Укркомунбанк" зобов’язань перед кредиторами і вкладниками, невідповідність діяльності банку вимогам нормативно-правових актів Національного банку України, з метою захисту інтересів вкладників та інших кредиторів банку Правління Національного банку України в травні 2015 року прийняло рішення про віднесення ПАТ "Укркомунбанк" до категорії неплатоспроможних.

 

За пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Правління Національного банку України 14 вересня 2015 року прийняло постанову № 604 про ліквідацію та відкликання банківської ліцензії ПАТ "Укркомунбанк".

 

 

Довідково

 

Згідно із Законом України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" від 23 лютого 2012 року № 4452-VI Національний банк України приймає рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку за пропозицією ФГВФО та з інших підстав, передбачених Законом України "Про банки і банківську діяльність".

 

Фонд вносить Національному банку пропозицію про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку:

1) відповідно до плану врегулювання;

2) у разі закінчення строку тимчасової адміністрації банку та/або невиконання плану врегулювання;

3) в інших випадках.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   15.09.2015