Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2015 рік

В Україні – нова внутрішньодержавна платіжна система

03.12.2015

прес-реліз

 

Національний банк України узгодив правила внутрішньодержавної платіжної системи "ПРАВЕКС-ТЕЛЕГРАФ" та видав платіжній організації цієї системи ПАТ КБ "ПРАВЕКС-БАНК" (м. Київ) свідоцтво від 02 грудня 2015 року № 26.

 

Відомості про "ПРАВЕКС-ТЕЛЕГРАФ" Національний банк України відповідно до законодавства вніс до Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури (далі – Реєстр платіжних систем).

 

Згідно з правилами "ПРАВЕКС-ТЕЛЕГРАФ" учасниками платіжної системи є банки України, що на підставі договору з платіжною організацією надають послуги користувачам.

 

Призначення платіжної системи "ПРАВЕКС-ТЕЛЕГРАФ" – здійснення миттєвих внутрішньодержавних переказів готівки в гривнях, доларах США та євро між фізичними особами, а також безготівкових переказів у гривнях, ініційованих фізичними особами-підприємцями або юридичними особами на користь фізичних осіб.

 

До 02 грудня 2015 року платіжна система "ПРАВЕКС-ТЕЛЕГРАФ" була зареєстрована в Реєстрі платіжних систем як внутрішньобанківська (її діяльність не передбачала залучення учасників).

Усього Національний банк України зареєстрував 21 міжнародну та внутрішньодержавну платіжну систему, створену резидентами, із яких: 2 платіжні системи створені центральним банком, 9 – банками України та 10 – небанківськими установами України.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   03.12.2015