Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2016 рік

Для отримання ліцензії на обмін валют 9 небанківським фінансовим установам запропоновано привести пакети документів до нових вимог

13.01.2016

прес-реліз

 

Національний банк України запропонував 9 небанківським фінансовим установам (НФУ), що подали пакети документів на отримання генеральної ліцензії на здійснення валютно-обмінних операцій до 31 грудня 2015 року, допрацювати низку питань для виконання нових вимог. Про це йдеться в листах Національного банку, надісланих до відповідних НФУ.

 

29 грудня Національний банк прийняв низку постанов, якими, зокрема, встановлено нові вимоги щодо розміру власного капіталу небанківської фінансової установи та розкриття інформації про структуру її власності. Для НФУ, які одержали генеральні ліцензії до вступу в силу нових постанов, установлено перехідний період до 01 липня 2016 року щодо нових вимог до власного капіталу та захищеності приміщень.

 

На момент вступу в силу постанов, на розгляді в Національному банку знаходились пакети документів на отримання генеральної ліцензії на здійснення валютно-обмінних операцій 9 небанківських фінансових установ. Надані пакети не відповідають новим вимогам, проте  Національний банк вирішив не відмовляти у наданні ліцензій, а дати установам термін до 1 березня 2016 року на доопрацювання.

 

Крім того, листи було направлено НФУ, що подали документа на отримання генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій в частині здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів, що підлягає ліцензуванню (діяльності з торгівлі цінними паперами).

 

На даний момент генеральну ліцензію на здійснення валютно-обмінних операцій мають 17 НФУ. На 1 січня 2016 року вони мали 1988 структурних підрозділів, що на 70% більше, ніж роком раніше.  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   13.01.2016