Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2016 рік

Валерія Гонтарева: Продовження співпраці з МВФ - це наше стратегічне завдання

21.01.2016

прес-реліз

 

В рамках заходів Всесвітнього економічного форуму у Давосі відбулася зустріч української делегації з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард.

 

Під час зустрічі українська делегація наголосила, що високо цінує підтримку МВФ, яку Україна отримує в рамках Програми розширеного кредитування (EFF). Після цього було обговорено хід реформ в Україні, питання економічного розвитку та прийняття бюджету 2016 року. Більша частина зустрічі була присвячена питанню подальшого співробітництва України та Міжнародного валютного фонду.

 

"Ми мали дуже конструктивну зустріч з Крістін Лагард. Найближчими днями ми фіналізуємо технічні питання з місією МВФ і вже найближчим часом можна розраховувати на те, що наша програма буде винесена на Раду директорів Фонду. Продовження співпраці з МВФ - це наше стратегічне завдання як для забезпечення фінансової стабільності в країні, так і для проведення комплексних структурних реформ", - наголосила Голова Національного банку України Валерія Гонтарева.

 

Українська делегація висловила глибоку зацікавленість у якнайскорішому завершенні другого перегляду Програми та готовність надавати всебічне сприяння для прискорення процесу прийняття рішення щодо відправлення до України місії Фонду.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   21.01.2016