Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2016 рік

Валерія Гонтарева: ЄБРР підтримує нашу пропозицію залучити міжнародні організації у капітал державних банків

22.01.2016

прес-реліз

 

В рамках заходів Всесвітнього економічного форуму у Давосі відбулася зустріч Президента України Петра Порошенка, Голови Національного банку України Валерії Гонтаревої та Міністра фінансів України Наталії Яресько з президентом Європейського банку реконструкції та розвитку (далі – ЄБРР) Сумою Чакрабарті та віце-президентом ЄБРР Філіпом Беннетом.

 

Петро Порошенко відзначив, що ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні, та подякував за послідовну потужну підтримку нашої держави.

 

Голова Національного банку України задоволена результатами зустрічі, на якій вдалося обговорити низку важливих для України питань. «Стратегія розвитку державних банків, яку ми розробили спільно з Міністерством фінансів, передбачає залучення міжнародних фінансових організацій до участі в капіталі держбанків для впровадження кращих світових стандартів корпоративного управління та втілення в життя стратегічного розвитку цих банків. ЄБРР цілковито підтримав нашу пропозицію і почне роботу в цьому напряму вже найближчим часом», - повідомила Голова Національного банку України.

 

Сума Чакрабарті запевнив, що Європейський банк реконструкції і розвитку і надалі залишатиметься надійним партером України у проведенні реформ, зокрема в банківській системі.

 

Сторони домовилися про подальшу активну співпрацю та спільний пошук напрямів зміцнення банківської системи України.

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   22.01.2016