Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2016 рік

Національний банк України припиняє тендери з розміщення 3-місячних депозитних сертифікатів

05.02.2016

прес-реліз

 

З наступного тижня Національний банк України припиняє тендери з розміщення депозитних сертифікатів з терміном обігу три місяці. Центральний банк проводив ці тендери щотижня, починаючи з червня 2015 року. Надалі Національний банк продовжить проводити тендери з розміщення інших інструментів з меншим строком обігу з попередньою регулярністю. А саме: депозитних сертифікатів строком один місяць – щотижня, строком два і один тижня, а також овернайт – щодня.

 

Рішення Національного банку пов’язано з поверненням Міністерства фінансів України на внутрішній ринок державного боргу. У січні Міністерство відновило продаж короткострокових і середньострокових облігацій внутрішньої державної позики зі строком обігу від шести місяців. У лютому Міністерство відновить також і продаж ОВДП зі строком обігу три місяці. На 9 лютого 2016 року заплановано проведення Міністерством первинного розміщення ОВДП з тримісячним терміном обігу та зі строком погашення 11 травня 2016 року. Востаннє Міністерство проводило випуск тримісячних ОВДП у січні 2015 року.

 

"Випуск ОВДП зі строками обігу від трьох місяців формуватиме криву дохідності, яка є необхідним інструментом для реалізації монетарної політики Національного банку", - зазначив заступник Голови Національного банку України Олег Чурій.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   05.02.2016