Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2016 рік

Національний банк України відкликав у ТОВ “АЙ ТІ ФІНАНС” ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків.

11.02.2016

прес-реліз

 

Національний банк України відкликав у ТОВ “АЙ ТІ ФІНАНС” ліцензію 17.09.2013 № 2 на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків.

 

Рішення про відкликання цієї ліцензії регулятор прийняв на підставі підпунктів “ґ” та “д” пункту 4.2 Положення про порядок видачі небанківським фінансовим установам ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 26.02.2013 № 57.

 

Зазначену ліцензію було відкликано за неусунення ТОВ “АЙ ТІ ФІНАНС” причин, відповідно до яких під час дії ліцензії були застосовані заходи впливу за порушення законодавства України, що регулює здійснення переказу коштів, а також через повторне порушення вимог законодавства України з питань переказу коштів.

 

Нагадаємо, що ТОВ “АЙ ТІ ФІНАНС” – платіжна організація внутрішньодержавної платіжної системи “24NONSTOP”, яку було виключено з Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури.

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   11.02.2016