Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2016 рік

Регулятор узгодив правила нової платіжної системи "PAYPONG"

09.03.2016

прес-реліз

 

Національний банк України узгодив правила внутрішньодержавної платіжної системи "PAYPONG" та видав платіжній організації цієї системи ТОВ "Европейська платіжна система" (м. Київ) свідоцтво від 09 березня 2016 року № 28.

 

Відомості про "PAYPONG" унесено до Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури (далі – Реєстр платіжних систем).

 

Платіжна система "PAYPONG" наразі є 11-ою внутрішньодержавною платіжною системою на ринку України, що створена небанківською установою.

 

Згідно з її правилами учасниками цієї платіжної системи можуть бути банки України та небанківські фінансові установи, що мають ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунків та які на підставі договору з платіжною організацією надають послуги користувачам платіжної системи "PAYPONG" щодо переказу коштів за допомогою цієї системи. Розрахунковим банком платіжної системи є ПАТ "БАНК НАРОДНИЙ КАПІТАЛ" (АТ "НК БАНК").

 

Платіжна система "PAYPONG" створена для здійснення переказів готівки або безготівкових переказів у національній валюті від фізичних осіб на користь фізичних осіб або юридичних осіб у межах України.

 

Перелік усіх платіжних систем, відомості про які внесено до Реєстру платіжних систем, розміщено на сторінці Офіційного інтернет-представництва Національного банку України.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   09.03.2016