Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2016 рік

Національний банк забезпечив застосування санкцій до осіб, причетних до справи Надії Савченко

22.04.2016

прес-реліз

 

Національний банк України постановою №276 забезпечив застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) стосовно осіб, причетних до протиправних дій щодо Надії Савченко, Олега Сенцова та Олександра Кольченка. Відповідний перелік осіб був визначений у рішенні Ради національної безпеки і оборони України від 25 березня 2016 року та введений в дію Указом Президента України від 29 березня 2016 року № 121/2016.

 

Національний банк зобов'язав банки у триденний строк із набрання чинності постанови надати відомості про наявність банківських рахунків та залишки коштів на них 84 фізичних осіб, зазначених у додатках до зазначеного рішення РНБО.

 

Банки мають щомісяця надавати Національному банку інформацію щодо залишків коштів на цих рахунках та про спроби проведення фінансових операцій фізичними та юридичними особами, зазначеними в санкційному списку, до яких застосовані певні види санкцій та на користь таких осіб.

 

Варто зазначити, що види обмежувальних заходів чітко прописані у рішенні Ради національної безпеки і оборони України окремо до кожної особи. Серед осіб, до яких застосовані санкції, низка співробітників правоохоронних органів Російської Федерації: судді, слідчі, прокурори тощо.

 

Нагадаємо, у жовтні 2015 року Національний банк розробив процедуру реалізації банківською системою застосованих РНБО санкцій та контролює їх неухильне виконання банківською системою.

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   22.04.2016