Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2016 рік

Оприлюднено річний Звіт про діяльність Ради фінансової стабільності

05.05.2016

прес-реліз

 

Рада фінансової стабільності, наслідуючи практику міжвідомчих органів з фінансової стабільності країн Європейського союзу, розпочинає публікацію річного Звіту про діяльність Ради. Перший звіт охоплює період з квітня 2015 року по березень 2016 року включно.

 

Перше засідання Ради відбулося 27 квітня 2015 року. За рік роботи Рада провела шість засідань, у тому числі два позачергових, оскільки існувала необхідність термінового обговорення питань, які створювали ризики для фінансового сектору.

 

На кожному засіданні Ради Національний банк надавав огляд ризиків, які загрожували стабільності фінансової системи України. Серед інших тем, які обговорювалися під час засідань: реструктуризація суверенного боргу, співпраця з міжнародними донорами, співпраця Національного банку і Уряду для забезпечення цінової стабільності, очищення фінансового сектору, Стратегія розвитку державних банків, реформи в аудиті, а також посилення спроможності Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

 

Публікація річного Звіту відбуватиметься регулярно у другому кварталі кожного року. Інформаційно-аналітичну та адміністративну підтримку діяльності Ради забезпечує секретаріат у складі департаменту фінансової стабільності Національного банку.

 

Раду з фінансової стабільності створено у березні 2015 року указом Президента України. До її складу входять Голова Національного банку України, Міністр фінансів України (співголови Ради), Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, директор-розпорядник ФГВФО, заступник Голови Національного банку України, заступник Міністра фінансів України. Рада є форумом для фахового обговорення ризиків, що загрожують фінансовій стабільності держави. У 2016 році відбулося два засідання Ради. Наступне заплановано провести у травні поточного року.

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   05.05.2016