Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2016 рік

Національний банк повідомляє, що з 1 серпня 2016 року Владислав Рашкован завершує роботу на посаді заступника Голови Національного банку України

06.07.2016

прес-реліз

 

Про планові зміни, які відбудуться найближчим часом у складі Правління, повідомила Голова Національного банку України Валерія Гонтарева.

 

Валерія Гонтарева зазначила, що з 1 серпня 2016 року Владислав Рашкован завершує роботу на посаді заступника Голови Національного банку України. Вона наголосила, що Владислав Рашкован узяв активну участь у реформуванні банківської системи та проведенні внутрішньої трансформації Національного банку в найвідповідальніший етап розвитку нашої країни.

 

"Найскладніший етап реформування пройдено – ми заклали фундамент сучасного європейського центробанку, стабілізували банківську систему та перейшли від вирішення проблем минулого до повноцінного розвитку банківської системи. Процес реформ триває, вони вже стали незворотними. За цей час Національний банк став лідером реформ у державі, а Владислав Рашкован –  справжнім агентом змін у перебудові фінансового сектору. На цьому шляху парламентом затверджено понад два десятки законопроектів, що стали надійним підґрунтям для подальшого розвитку фінансового сектору та відновлення економіки країни, у яких Владислав брав активну участь. У той самий час трансформація Національного банку України як регулятора та організації стала взірцем і бенчмарком не тільки серед державних інституцій в Україні, але й для інших центральних банків світу. Я дуже ціную відданість Владислава справі реформування банківської системи та нашим принципам, цілям і цінностям", - прокоментувала це рішення Владислава Рашкована Голова Національного банку Валерія Гонтарева.

 

"Реформа фінансового сектору та трансформація Національного банку були розпочаті після перемоги Революції Гідності у березні-квітні 2014 року. Я дуже вдячний Степану Кубіву, який запросив мене до Національного банку України, та Валерії Гонтаревій, яка вірила в ідеї реформ та очолила їх. Задля розбудови фінансової системи нового ґатунку ми сконцентрувалися на чотирьох головних компонентах – забезпеченні макроекономічної стабілізації та фінансової стабільності, посиленні інституційної спроможності регуляторів та захисті прав споживачів та інвесторів. Багато зроблено, багато ще потрібно зробити, але я вважаю свою місію із закладання фундаменту реформ виконаною.

Наразі я маю плани вийти на наступний та новий для себе рівень та відповісти на нові актуальні для мене виклики. По-перше, я бачу потенціал та маю спроможність власним внеском прискорити розвиток реальної економіки країни. По-друге, я завжди підкреслював, що Національний банк - це сучасна інституція, яка не залежить від окремих особистостей, і завжди наголошував, що в українському центробанку первинними є законодавчий мандат, функції, процеси та цінності. Тому впевнений, що потужна команда професіоналів, яка зібралася в Національному банку заради реформ, впевнено продовжить шлях реформ. Сподіваюсь, що зможу бути корисним для команди Національного банку і надалі –ми продовжуватимемо співпрацювати як однодумці та генератори змін і реформ в країні", – сказав Владислав Рашкован.

 

 

Довідково

 

Владислав Рашкован у квітні 2014 року очолив Департамент стратегії та реформування банківської системи Національного банку України та увійшов до Правління Національного банку. З листопада 2014 року Владислав Рашкован обіймає посаду заступника Голови Національного банку України.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   06.07.2016