Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2016 рік

Кількість небанківських закладів з обміну валют з початку року виросла в 1,5 рази

12.07.2016

прес-реліз

 

Станом на 01 липня 2016 року кількість структурних підрозділів небанківських фінансових установ (НФУ), які мають генеральні ліцензії НБУ на здійснення валютно-обмінних операцій,  виросла майже в 1,5 рази порівняно з початком року – до 2960.

 

На 1 січня 2016 року НФУ мали 1988 структурних підрозділів, або на 70% більше, ніж роком раніше.

 

За словами заступника Голови НБУ Катерини Рожкової, Національний банк зацікавлений у  розвитку прозорого ринку обміну валют. «Ми не контролюємо незаконні обмінні пункти, бо Національний банк - регулятор легального фінансового ринку. Проте ми підтримуємо   розвиток  легальних обмінників, водночас посилюючи  контроль за їх діяльністю. Наша мета - отримати прозорі операції з обміну валют, які не призводитимуть до викривлень на готівковому валютному ринку», -  зазначила Катерина Рожкова. Зокрема, Національний банк  підтримує відміну 2% збору до Пенсійного фонду з валютно-обмінних операцій.

 

З 1 липня НБУ також розмістив  інформацію про розташування легальних закладів з обміну валют на своєму офіційному сайті: http://bank.gov.ua/nbank/control/uk/register/search

 

Нагадаємо,  станом на 06.07.2016 року генеральні ліцензії НБУ, що дозволяють займатися валютно-обмінними операціями, є у 27 небанківських фінансових установ, з них 12 - отримали такі ліцензії у 2016 році.

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   12.07.2016