Стара версія
Українська | English

Головна » Рада Національного банку » Громадська колегія » Архів

Громадська колегія

Громадська рада при Національному банку України є постійно діючим колегіальним консультативно-дорадчим органом, утвореним з метою налагодження ефективної взаємодії Національного банку України з громадськістю для забезпечення стабільності банківської системи, захисту прав та інтересів споживачів банківських послуг та надання Громадською радою пропозицій щодо вдосконалення законодавства України в цій сфері.

 

Робота Громадської ради дасть змогу ініціативним громадянам, що мають фахову освіту, реалізувати своє конституційне право на участь в управлінні державними справами; брати участь у підготовці проектів нормативно-правових актів, проведенні громадських обговорень з питань діяльності банків і захисту прав та інтересів клієнтів банків; запровадити на практиці дієві механізми у сфері захисту прав споживачів банківських послуг.

 

До складу Громадської ради увійшли представники громадських організацій, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, банківських асоціацій та об'єднань.

 

Громадська рада здійснює свою діяльність на громадських засадах.

 

Термін дії повноважень членів Громадської Ради при Національному банку сплив у червні 2016 року. У листопаді 2016 р. Рада Національного банку створила Громадську Раду та Вищу Експертну Раду при Раді Національного банку у тому числі з залученням учасників Громадської Ради НБУ. Із того часу ці два органи відіграють роль професійних майданчиків фінансової сфери при Раді центрального банку.

  На початок сторінки