Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2014 рік

Національний банк обговорить стратегію розвитку банківського сектору України з представниками банківської спільноти – Владислав Рашкован

16.04.2014

прес-реліз

 

Стратегія розвитку банківського сектору України до 2020 року буде базуватися на аналізі глобальних фінансових, регуляторних та технологічних трендів. При цьому буде розроблено систему контролю та короткострокового моніторингу виконання цілей Стратегії, що стане запорукою ефективного застосування положень документа на практиці. Про це повідомив директор Департаменту стратегії та реформування банківської системи Національного банку України Владислав Рашкован.

 

За його словами, Стратегія міститиме механізми реалізації незалежної монетарної і валютної політики Національного банку України, положення, дотримання яких забезпечить стійку роботу банківської системи, а також засади ефективного нагляду за банківською системою країни.

 

"Дотримуючись принципів прозорості та відкритості у своїй роботі, уже наступного тижня ми запросимо банки до обговорення цієї Стратегії", – розповів Владислав Рашкован.

 

Особливу увагу при розробленні Стратегії Національний банк України зосередить на відновленні кредитування, адже відсутність його в різних галузях економіки призводить до фінансової рецесії. Але це завдання неможливо розглядати без вирішення питань проблемних кредитів, які зараз є на балансі банків та поліпшення системи захисту кредиторів. Короткострокові завдання Стратегії включатимуть ці питання також.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   16.04.2014