Стара версія
Українська | English

Головна » Банківський нагляд » Реєстрація та ліцензування

Реєстрація та ліцензування

У розділі висвітлюються основні реквізити діючих банків України, банків та небанківських фінансових установ, що отримали генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій, розкривається структура власності банків, що забезпечує прозорість банківської системи для її контрагентів та учасників.

 

Довідник банків України з функцією інтерактивного пошуку містить інформацію щодо основних реквізитів банків, їхніх філій, відділень та представництв в Україні та за кордоном.

 

Інформація у цьому Довіднику подана для інформаційних цілей та відображається щодо банків, ліцензія яких не відкликана. У даному Довіднику не надається інформація щодо ліквідованих банків. Цей Довідник не є Державним реєстром банків.

 

Інформація про банки, ліквідація яких здійснюється Фондом гарантування вкладів фізичних осіб відповідно до Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", розміщена за посиланням.

 

Інформація про банки, процедура ліквідації яких ініційована до прийняття Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", розміщена за посиланням.

 

 

Інформація про власників істотної участі у банках України розкриває структуру власності банків відповідно до вимог Закону України від 02.03.2015 №218-VIII щодо посилення відповідальності пов'язаних із банком осіб, а також Положення про порядок подання відомостей про структуру власності банку та Постанови Правління Національного банку України щодо наслідків невідповідності структури власності банків вимогам щодо її прозорості. Передбачає оприлюднення інформації щодо учасників банків та осіб, які опосередковано володіють істотною участю у банку, а також взаємозв’язки між ними, схематичне зображення структури власності. Інформація публікується на підставі наданої банками інформації.

 

До підрозділу Генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій включено банки, небанківські фінансові установи та національного оператора поштового зв’язку, які були ліцензовані на здійснення валютних операцій згідно переліку. Розкриваються дані стосовно діючих, повернутих Національному банку України у зв’язку із наданням нової або ліквідацією банку та відкликаних ліцензій.

 

  На початок сторінки