Українська | English

Головна » Банкноти та монети » Конкурс "Краща монета року"

Конкурс "Краща монета року України" за 2017 рік

Національний банк України оголошує про проведення конкурсу "Краща монета року України" 2017 року (далі – конкурс).

 

У конкурсі беруть участь усі пам’ятні монети України, офіційно введені в обіг Національним банком України з 01 січня до 31 грудня 2017 року.

 

Конкурс проводиться у два етапи.

 

Перший етап конкурсу буде проведено з 25 січня до 26 березня 2018 року включно шляхом голосування у кожній із таких номінацій:

"Краща монета року";

"Унікальне ідейне рішення";

"Найкраще художнє рішення".

 

Кращими монетами року буде названо три монети, що набрали найбільшу кількість голосів у кожній із вищезазначених номінацій.

 

Звертаємо увагу, що монета одного найменування може зазначатися лише в одній із номінацій.

 

У голосуванні можуть брати участь усі бажаючі. Проголосувати для визначення кращої монети року під час першого етапу конкурсу можна одним із таких способів:

·         заповнити он-лайн анкету для визначення кращої монети року;

·         надіслати заповнену анкету на електронну адресу: moneta@bank.gov.ua;

·         вкинути заповнену анкету в спеціально облаштовану скриньку у відділах (управлінні) Департаменту грошового обігу Національного банку України в регіонах та банках-дистриб’юторах (АТ "Ощадбанк", АБ "УКРГАЗБАНК").

 

 

Асоціація нумізматів України організовує проведення голосування в своїх осередках і після закінчення терміну, визначеного для його проведення, підраховує анкети й голоси в розрізі монет та надсилає офіційного листа з результатами голосування та анкети учасників до Національного банку України.

 

На другому етапі конкурсу Національний банк України створює комісію, що складається з фахівців Національного банку України, експертів із образотворчого мистецтва, історії, нумізматики, уповноважених представників банків-дистриб’юторів та Асоціації нумізматів України.

 

Члени комісії шляхом таємного голосування визначають переможця конкурсу в кожній із номінацій (серед авторів трьох обраних монет), після цього голова комісії оголошує результати.

 

Інформація про результати першого та другого етапів конкурсу розміщуватиметься на сторінках офіційного Інтернет-представництва Національного банку України.

 

  На початок сторінки