Стара версія
Українська | English

Головна » Офіційне опублікування нормативно-правових актів

04.07.2014 Верховною Радою України прийнято Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання негативному впливу на стабільність банківської системи".

 

Зазначеним законом внесено зміни до Закону України "Про Національний банк України" зокрема частину четверту статті 56 викладено в такій редакції:

 

"Нормативно-правові акти Національного банку набирають чинності з дня їх офіційного опублікування, якщо більш пізній строк набрання чинності не передбачений у такому акті. Офіційним опублікуванням нормативно-правового акта Національного банку вважається перше опублікування його повного тексту в одному з періодичних друкованих видань – "Офіційному віснику України", газетах "Урядовий кур'єр" чи "Голос України", або перше розміщення на сторінці Офіційного інтернет-представництва Національного банку України”.

 

З метою доступу користувачів до нормативно-правових актів Національного банку України, що підлягають офіційному опублікуванню, на сторінках Офіційного інтернет-представництва Національного банку України створено розділ "Офіційне опублікування нормативно-правових актів Національного банку України".

  На початок сторінки